Tým tvůrčích lidí, 
kteří rádi mění zadání 
v nápadité projekty
– od loga až po web.

David_1

MgA. David Sasín

grafický design

Absolvent ateliéru grafický design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Grafickému designu se věnuje od roku 2000, později v roce 2006 začíná jako freelancer a s Theodorou spoluzaložil dESIGNbAR: společenství freelancerů, kteří sdílejí kancelář, nápady, humor a projekty.

Thea-zl

Mgr. Theodora Glacová

grafický design, texty

Theodora studovala na Ostravské univerzitě knižní design – obor Papír, kniha. Její hlavní činností je přispívání vtipným slovem a okořeňování naší práce netradičními nápady. Cestování jí rozšiřuje obzory, hudba těší srdce a literatura hladí melancholickou duši.

Pavel-zl_1

BcA. Pavel Kuběna

grafický design, ilustrace

Pavel je nejmladším členem za naším barem. Absolvent univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Je všestranný, nápaditý, filozofující… Neexistuje typ zakázky, ke které by přistupoval rutinně. Nemá rád prvoplánová řešení. V jeho oku je kreativním prostorem i vizitka. Svět obohacuje také skvělými ilustracemi.

Pomáháme svou prací dobročinným organizacím, neziskovým spolkům a nadacím, jako jsou například Nadace Pavla Novotného, Moment o.p.s, Společně bez bariér a další. Peníze nejsou všechno a my to dobře víme. 

Mirek Hlinka

grafický design, storyboard, DTP

Mirek je spolehlivý, technicky zdatný grafik, jehož hlavní doménou je výborná kresba, kterou zúročuje jak v našich storyboardech, tak
i v klasických grafických technikách.


Je držitelem několika mezinárodních ocenění
za exlibris. V našem baru připravuje tiskoviny, storyboardy, složité fotomontáže, ale má rád
i křivky – ty vektorové…

Jirka Kaloč

DTP operátor

Jirka nasází libovolně komplexní katalog (zatím drží rekord 1300 stran) a budí v nás optimismus, že i po padesátce můžete pořádně pařit.
Nic víc, nic míň!